Pomem Parkurunda Neler Yapılıyor

POMEM KURSUNDA NELER YAPILIYOR?

Öncelikle iyi bir hazırlanma sürecine girmeniz gerekmektedir. Tabi ki buda pomem parkur kursuna giderek gerçekleşmektedir. Öncelikle pomem kursunda neler yapılıyor hep beraber ona bakalım;

Tabi ki de pomem kursuna gidilmesi şart olduğu gibi iyi ve donanımlı bir pomem kursuna gitmekte Bi o kadar önemlidir. Pomem kursunda sadece derece alımı ile kalmayıp kapsamlı bir şekilde parkur adayının derecesini düşürmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır bizde bunları gerçekleştirerek onların derecelerini nasıl düşürürüm ve dercesine iyi yönde etki edecek antrenmanlar ile adayın parkurda iyi bir derece yapmasını sağlayarak hedefi her zaman iyi tuturak onlara bu verimliliği sağlayıp derece yapmalarına yardımcı oluyoruz pomem kursunda öncelikle antrenman stilini belirleyip o stilde ilerlemek her zaman iyi olacaktır.

ÖRNEĞİN;

. Parkur kuralları tanıtımı

. Parkur parça çalışması

. Parkurda PÜF NOKTALAR

. Parkurda nerede ve nasıl ceza alınır.

Gibi antrenman stili ile de ilerlemek her zaman iyi olacaktır ve aynı şekilde bu antrenman stilleri ile giderek öğrencilerin en iyi derecelerini yapmasını sağlayarak onlara listede ve fiziki yeterlilik parkurunda iyi bir sıralamaya yükselterek onların hayallerini gerçekleştiriyoruz ve yeri geldiğinde KONDİSYON ve parkurda hız antrenmanları yapmak ta önemlidir onlara sınav zamanına kadar hem KONDİSYON hemde parkurda hız artırma çalışmaları yapmaktayız.

pomem parkur kursu, Pomem Parkur, Pomem Parkuru Nedir, Pomem Parkurunda Neler Yapılıyor