POMEM KURSLARIMIZ VE ÖNERDİĞİMİZ KURSLARIN ÖZELLİKLERİ.

Pomem Parkuru

İstanbul pomem kursu Kros Akademi işbirliği ve e-pomemkursu.com sitesi olarak çoğu kişinin aynı konudan muzdarip olduğu bir konu hakkında pomem ,paem,pöh,pmyo adaylarını ilgilendiren bir konu hakkında makale yazmak istedik.
e-pomemkursu.com olarak sitemizde önerdiğimiz bütün parkur kurslarının eğitimine bizler kefiliz .Pomem parkur kursları artık bir ticaret olarak yapıldığını biliyoruz ,adayları doğru çalıştığını iddia ederek Yanlış parkur, yanlış eğitim ile çoğu kişinin emeğini,parasını ve zamanını en önemlisi de hayalini gasp etmiş oluyorlar.

 

Bu denli kişilerin antrenman ve sporcu ahlakından uzak tamamen ticarete yönelik eğitimler verdiğini biliyoruz.Çoğu aday gerek sınavlarının yakın olması gerek tez canlılıktan hemen ilk gördüğü kursu tam aradığı kurs olarak nitelendiriyor ancak Pomem kursu seçerken de dikkat etmeniz gereken bazı etmenler vardır.Aksi taktirde hayalini kurduğunuz mesleğe veda etmek zorunda kalırsınız. Bizler Kros Akademi İstanbul Pomem Hazırlık Kursu olarak , yıllardır verdiğimiz pomem parkur eğitimlerine ve tecrübemize dayanarak sizlere seçmeniz gereken kurs yapısı hakkında birkaç bilgi vermeye çalışacağız.

1.Gittiğiniz Pomem kursu Parkurunun bire bir olduğundan emin olun gerekirse ölçtürün 2.Parkur öncesi ısınma Yaptıran bir kursa gidin aksi taktirde ilk günde sakatlanır ve sınava dahi giremezsiniz.
3.Fotosel ve bilimsel ölçüm aletleri kullanan kursları Tercih etmeniz Gelişiminizi kendiniz gözlemlemenizi sağlayacaktır.
4.Alanında uzman antrenörler yani Besyo Mezunu olan yada bu işte profesyonelleşmiş yıllanmış kursları seçmeniz sizleri bir adım ileriye taşıyacaktır.
5.Sizlere çok fazla yüklenen ve adeta savaş alanı kadar kalabalık kursları tercih etmemenizi rica ediyoruz.

 

Pomem Parkur, Pomem Hazırlık Parkuru, Pomem Parkuru İstanbul, Pomem Hazırlık Parkuru İstanbul, Pomem Parkur, Pomem Kursu Parkuru, Pomem Kursu Parkuru İstanbul, Pomem Parkuru Kursları