Pomem Paem Bekçilik Özel Harekat Sınavları Hakkında

Pomem Paem Bekçilik Özel Harekat Sınavları Hakkında
Okunma : 0 views Yorum Yap

 

Pomem Paem Bekçilik Özel Harekat Sınavları Hakkında

 

Pomem Mülakatları sona ererken adayların aklına en çok takılan sorulardan bir tanesi de Pomem sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak.Geçtiğimiz aylarda alımı resmi gazetede yayımlanan Bekçilik,Paem, Kadın Pöh ve 26. Dönem pomem alımlarının bir arada yapılması açıkçası içeride biraz karmaşaya yol açmıştır bu durumdan mütevellit bizim bu sürece yaklaşımımız şu şekildedir.

 

Polis akademisi en erken alımı Bekçilik üzerine yapmış ve Süleyman soylu geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda “Bekçilik Yolda” Diyerek bekçilik sonuçlarının açıklanacağını bir zat kendi ağzından duyurmuştur. Paem ve Kadın pöh alımı 1 hafta aralıklar ile yapıldı ve süreci çok uzatmadılar.Bekçilik sınavlarının açıklanması ile birlikte Sürecin sırayla ilerleyeceği Ön görülüyor.Önce bekçilik Sınavının Sonra Paem Ardından Özel harekat sonuçlarının açıklanacağını kesin olmamakla birlikte söyleyebiliyoruz.

 

Adayların bu dönemde yapması gereken tek şey Herhangi bir sağlık probleminin olmamasını kesin olarak saptamak ve orada bir sürpriz ile karşılaşmamak.

 

pomem sonuçları, paem sonuçları, bekçilik sonuçları, pomem ne zaman acıklanacak, pöh ne zaman acıklanacak bekçilik ne zaman acıklanacak, paem ne zaman acıklanır, pomem sonuçları