POMEM HAZIRLIK KURSU İZMİR ( PAEM )

İZMİR POMEM KURSU

Pomem kursları polis olmak isteyen adayların vazgeçilmez adresleridir.adayı mental ve fiziksel olarak hazırladığı sınavda başarı basamaklarını beraber çıkar. Özellikle büyük şehirlerde  İzmir, Ankara , İstanbul , gibi katılım oldukca yoğundur ve şehir birden fazla pomem hazırlık kursuna öncülük eder.

İzmir pomem kursları olarak, sizlere daha iyi eğitim verebilmek için şehrimizin ulaşım yerlerine yakın ,nizami salon ölçülerinde olan bir salon ve polis akademisi sınavlarında kullanılan malzemeler ile aynı olmasına özen gösteriyoruz.Fotoselli ölçüm yapıp bilimsel ölçüm cihazlarını kullanıyoruz. İzmirdeki diğer pomem kurslarından bir farkımızda Antrenörlerimizin alanında uzman olması ve bu sektörde yıllarını geçirmesi.

Sizlerde bizimle hazırlanarak kaliteli zaman geçirirken hedefiniz olan pomempaem bekçilik parkurlarına hazırlanacaksınız. Parkur denemelerinde genel olarak 4 adet bölüm vardır.

1.ISINMA

2.TEKNİK EĞİTİM

3.PARKUR DENEMESİ

4.SOĞUMA

 

İzmir Pomem Kursu, İzmir Pomem Hazırlık Kursu, Pomem Kursu İzmir, Pomem Hazırlık Kursu İzmir, İzmirde Pomem Kursları, Pomem Kursları İzmir, İzmirde Pomem Kursları