Polislik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Polislik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak
Okunma : 3 views Yorum Yap

Polislik Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

26. Dönem Polislik Pomem alımı 2019 yılının son çeyreğinde yapıldı adayların akıllarındaki sorulardan biride Pomem Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı.Adayların bekleyişi doğrultusunda sizlere bilgimiz dahilinde biraz bilgi verecegiz.

 

26. Dönem pomem alımı sonuçları bu ay icerisinde açıklanacağı bekleniyordu ancak polis akademisi halen açıklamadı Maksimum başvuru olduğu için adayların Güvenlik soruşturması yakınlarının güvenlik soruşturması örgüt bağları polisliğe uygunluğu azımsayacak bir süreç değildir.Bildiğiniz üzere 15 Temmuz darbe girişiminden sonra birçok polis irac edildi ve polis akademisi bir çok alım yaptı bu alımlarda Polis adayının tamamen temiz bir birey olmasına özen gösteriliyor bu yüzden süreç uzadıkça uzuyor.

 

Polis alımları zaten 26. Dönemden sonraki aşamalarda biraz daha seyrekleştirilecek içerideki polis ihtiyacının giderildiğini ve 500 kadın pöh alımını ihtiyaçtan olmadığını talep üzerine olduğunuda bakan soylu geçtiğimiz günlerdeki katıldığı televizyon programında belirtti. Pomem alım sonuçları için adaylardan biraz zaman belirttiğinide bu konuşmada kendi ağzından iletti

 

26. Dönem pomem sonuçları e-pomemkursu.com olarak mart ayı içerisinde açıklanacağını tahmin ediyoruz…