Bayrampaşa Pomem Parkur Hazırlık Kursu

Bayrampaşa Pomem Parkur Hazırlık Kursu
Okunma : 4 views Yorum Yap

Bayrampaşa Pomem Parkur Hazırlık Kursu

Kros Akademi Olarak Bayrampaşa Pomem Parkur Hazırlık Kursu başlatmış bulunmaktayız 27. Dönem İstanbul Pomem parkur Hazırlıkta açık ara fark atarak %93 başarı sağladık. Yıl içerisinde Kursumuza katılan ve 1 ay geçiren 600 öğrencimizden neredeyse hepsi Pomem Fiziksel Yeterlilik Sınavından yüksek başarılarla geçmiştir. Ayrıca 26. Dönem Kazanan öğrencilerimizi web sitemizin ana sayfasında olan GURUR TABLAMUZ sekmesinde görebilir veya BURAYA tıklayabilirsiniz.

Şirinevler İstanbul Bekçi Pomem hazırlık kursu Kros Akademi’nin asıl amacı öğrenciyi en alt seviyeden en üst seviyeye getirene kadar Teknik Taktik, Kuvvet, Cabukluk , Hız antrenmanları yaparak tam puan almalarını sağlamaktır ancak pomem kurslarına parkur sınavınız açıklandıktan sonra gelmeniz hem adaptasyon sürecinin gecikmesine veyahut ta  yeterli seviye ye gelmeden parkur sınavına gitmenize neden olur.

 

Pomem nedir ?

Pomem parkuır Polis Meslek Eğitim Merkezleri acılımı olan Polis Okulu alımıdır. Pomem alımlarında, adaylardan 4 yıllık lisans veya 2 yıllık ön lisans mevzunu olmaları istenir.Bu alımlarda adaylar kpss yani Kamu Personeli Seçme Sınavına girer ve o sene Polis Akademisi Başkanlığının belirlediği puanları alarak pomem sınavlarına girmeye hak kazanır.

 

Pomem Mülakat Aşamaları

Pomem mülakat aşamaları genel olarak 3 e ayrılır ve her birinin kendi içinde çok önemi vardır , adaylar bir mülakatı başarısız olarak geçerse diğer aşamaya geçmeye hak kazanamazlar

1.Kpss sınavı taban puanı

2.Fiziki yeterlilikten başarılı olma

3.Pomem sözlü mülakatı

 

POMEM giriş puanı nasıl hesaplanır?

Adayın girdigi sınavların değerlendirmesi şu şekildedir

1.Kpss puanı:%25 Etki eder

2. Fiziki yeterlilik parkuru:%25 etki eder

3. Sözlü puanı:%50 etki eder

 

Kros Akademi Bayrampaşa Pomem Parkur Hazırlık Kursu

Kros Akademi Yıl İçerisinde Adayları sayısız antrenman stilleri ile besleyerek adayı hazır hale getirir haftanın 7 günü antrenmanlarımıza devam ederken 4 gün koordinasyon 3 gün kuvvet-çabukluk tarzı antrenman yaparak sizleri en iyi derecede hazırlamayı planlar. Parkur Hazırlık Kurslarımız yıl içerisinde hiç kapanmadan antrenmanlarına devam eder ve daha önce spor yapmayan adayları tam puan aldırmak , yeterli seviyede olmayanları yeterli seviyeye getirmeyi , Başaramama korkusu yaşayan Pomem adaylarını Erkenden başlatarak bu korkusunu yenmeyi amaçlar.Haftanın 7 günü olan antrenmanlarımıza istediğiniz gün katılabilir istediğiniz günler sadece parkur derecesi alabilirsiniz.

 

İstanbul Bayrampaşa Pomem Parkur Hazırlık Kursu İletişim

İstanbul Bayrampaşa ilçemizde Antrenmanlarına devam eden Pomem – Bekçilik – Pmyo Parkur hazırlık kurslarımız için iletişim bilgilerimiz aşşağıda belirttiğimiz gibidir gün saat ücret bilgisi almak için whatsapp üzerinden kurs hakkında bilgi almak istiyorum yazmanız yeterlidir

 

İletişim Numarası : 0538 038 28 77

Parkur Videoları Youtube Kanalımız :  POLİS BİLGİ YOUTUBE TIKLA

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)