27. Dönem Pomem Fiziksel Yeterlilik Sınavı Sonuçları

27. Dönem Pomem Fiziksel Yeterlilik Sınavı Sonuçları
Okunma : 31 views Yorum Yap

27. Dönem Pomem Parkur Fiziksel Yeterlilik Sınavı Sonuçları Açıklandı

Geçtigimiz günlerde bir çok sayfanın tarih verdiği 27. dönem pomem sınavı 18 Mayıs saat 19.55 itibariyle açıklandığını belirtmek isteriz.

pomem adaylar bu süreçten sonra fiziksel yeterlilik sınavına girip ter dökecek ve polis akademisine girmek için birbirleriyle yarışacak.Spor salonlarının kapanması pomem adaylarını ikiye böldü bir kesim spor salonlarının kapanması ve pomem sınavlarının spor salonlarında yapılmasına tepki gösterirken bir kısım acıklanan kararı sevinçle karşıladı.27. Dönem Pomem Fiziksel Yeterlilik Sınavı Sonuçları Açıklandı

Pomem parkurunda Son durum

Pomem Parkuru değişiklikleriyle geldi adayların yüksek başvuru sonucu parkuru değiştirmeye giden polis akademisi polislik parkurunda bir kaç değişiklik yaptı.Özellikle erkek adaylarda gözle görülür değişiklik yapan polis akademisi “Cok başvuru var bir şekilde elememiz lazım” politikasına dayanarak parkurun en önemli istasyonlarından olan tekerlek istasyonunu 8 e cıkardı aynı şekilde geçtigimiz dönemlerde 5 ila 8 arası değişen top mesafesini 9 metreye cıkardılar.

 

 

Parkur tarihleri

27. Dönem pomem 18 mayıs 19.55 ihtibariyle açıklandığını belirtmiştik 27. Dönem pomem elemeleri 21 Mayıs ta başlayıp 11 Hazirana kadar devam edecek olup erkek adaylarla başlanacaktır ve 3 hafta sürecektir.

 

Sözlü Mülakat

Bundan önceki dönemlerde Polis Akademisi sözlü mülakat tarihlerini aynı tarih olarak belirleyip aynı gün adayların işlemlerinin hepsini bitiriyordu ancak Son anda alınan bir kararla parkur ve sözlü mülakat sınavları ayrı günlerde yapılacagı tahminlerimiz arasındadır ve parkur sınavında elenen arkadaşlar sözlü mülakata kabul edilmeyecektir.

 

ESENLER KROS AKADEMİ POMEM KURSU : 0538 038 28 77

AVCILAR KROS AKADEMİ POMEM KURSU0539 699 77 67

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)