26. Dönem Pomem Sonuçları Açıklandı

26. Dönem Pomem Sonuçları Açıklandı
Okunma : 8 views Yorum Yap

26. Dönem Pomem Sonuçları Açıklandı

Geçtiğimiz aylarda yapılan polislik sınavının ardından adayların aklındaki sorulardan bir tanesi de pomem sınavının ne zaman açıklanacagı idi ancak dün gece saatlerinde bu merak artık son buldu 26. Dönem pomem sınavı acıklanmıştır .Adaylar sonuçlarına https://www.pa.edu.tr/ sayfasına girdikten sonra 26. dönem polislik sonuçları sekmesine tıklayıp tc numarasını girmesi yeterlidir.

26. Dönem Pomem alımı Açıklanması beş buçuk ay sürmesiyle adaylar çok bunalmış ve artık sabrının son raddesine gelmişken açıklanması üzerlerine su serpilmesi etkisi yapmıştır.

 

27.Dönem Ne Zaman Gelecek

Bu sene içerisinde 12.500 tane alım olacağını söyleyen Süleyman Soylu kazanamayan adaylara yeşil ışık yaktı. Kazanamayan adayların üzülmemesi gerektiğini ve polis alımlarının sürekli devam edeceğini belirtti.Ayrıca 2.500 Pmyo Alımının bu sene aksamadan devam  edeceğini de sözlerinde belirtti.

Peki Önümüzdeki süreç nasıl olacak ? Pmyo tarihi ertelenecek mi ? 27. Dönem Pomem başvuruları ne zaman başlıyacak ? gibi soruların cevabını pandemi ortamı bittiği zaman daha netlikle konuşulabilir şuan kimsenin önümüzdeki süreci kestiremeyeceğini belirtmek isterim.

 

 

26.Dönem pomem sonucları,pomem sonuçları, 2020 pomem alımı, 27. dönem pomem sonucları, 12.500 polis alımı, pomem sonuçlarına nerden bakılır

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)